MÖBLER / Bord / Nattygsbord 14366031

nr 1436 6031

Nattygsbord

1950/60-tal, "Valdemarsvik", Bra Bohag. Bredd: 60, djup: 465 cm, höjd: 56-59 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 6 december 2021
kl 19:47:55

Bra Bohag